Академічна мобільність доцента кафедри української філології Інни Приймак

Продовжується співпраця кафедри української філології з кафедрою славістики Університету ім. Ф.Палацького в Оломоуці, Чеська Республіка.

Відповідно до Наказу ректора ХНУ для участі у програмі Erasmus+ до Університету Ф. Палацького в Оломоуці було направлено доцентку кафедри української філології Інну ПРИЙМАК для реалізації програми STAFF MOBILITY FOR TEACHING з 12 лютого 2024 р. до 16 лютого 2024р.

У рамках академічної мобільності доцентом кафедри української філології Інною ПРИЙМАК було проведено навчальні заняття для студентів Університету Ф. Палацького в Оломоуці. Відповідно до програм STAFF MOBILITY FOR TEACHING Erasmus+ тематика лекцій Інни ПРИЙМАК містила літературознавчі питання:

• багатогранність поезії 80-х рр. ХХ ст.;
  • розвиток модернізму в українській літературі;
  • поетичний андеграунд сучасної української літератури;
  • розвиток імпресіонізму в національному писемстві та ін.

Тиждень насиченої роботи, цікаві зустрічі, лекції й семінари з чеськими студентами, дискусії та обговорення актуальних питань філології з колегами. Час швидко збіг, але залишилися приємні враження, з’явилися нові можливості, відкрилися нові грані майбутнього дослідження. Щиро дякуємо колективу секції україністики кафедри славістики за цікаву й плідну співпрацю.

Інна Приймак, доцент кафедри української філології