АНОНС: ІІ Подільські філологічні читання

19 квітня 2024 року у Хмельницькому національному університеті у змішаному форматі відбудуться ІІ Подільські філологічні читання для учнів та студентів першого і другого освітнього рівнів.

Подільські філологічні читання проводяться з метою залучення молодих
дослідників до вивчення української мови та літератури, популяризації
національної культури ЗА НАПРЯМАМИ:

• українська мова;
  • українська література;
  • зарубіжна література;
  • усна народна творчість.

До участі запрошуються студенти вищих навчальних закладів І–ІV рівнів акредитації, учні професійно-технічних навчальних закладів та учні старших класів загальноосвітніх закладів міста Хмельницького та Хмельницької області.

Учасники читань проводять відповідні дослідження, оформляють їх у вигляді виступу (є можливість використати мультимедійні засоби) і до 12 квітня 2024 року надсилають заявки з відомостями про учасника і наукового керівника (див. Додаток 1 і Додаток 2) на електронну адресу кафедри української філології Хмельницького національного університету: ukrfilol@ukr.net

Також запрошуємо опублікувати результати свого дослідження у збірнику наукових праць „Поділля. Філологічні студії” (вимоги до друку – див. Додаток 3). За умови очної чи дистанційної участі учасники Подільських філологічних читань отримають сертифікати, а наукові керівники – сертифікати обсягом 1 кредит (30 год.).

Запрошення учасникам читань будуть надіслані до 17 квітня 2024 року.

З повагою –
Оргкомітет конференції.