Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ в Хмельницькому національному університеті

Патріотизм – це допомога Збройним силам України. Наші воїни – це приклад мужності, сили, надійності, відданості, впевненості, міцності, шляхетності, вірності!!!

27 березня в Хмельницькому національному університеті відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України. Доброчинна подія об’єднала студентів, викладачів, співробітників ХНУ, зокрема й студентів гуманітарно-педагогічного факультету спеціальностей «Філологія. Українська мова і література», «Середня освіта. Українська мова і література. Англійська мова», «Середня освіта. Українська мова і література» і викладачів кафедри української філології.

У цей складний період для нашої країни всі ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії.

На ярмарку можна було придбати солодощі та вироби ручної роботи.

Дякуємо кожному, хто долучився до організації та проведення заходу! Об’єднуймо зусилля та згуртовуймось заради перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!