Гостьова лекція в Київському національному лінгвістичному університеті

14 листопада 2023 року Василь Денисюк, доцент кафедри української філології Хмельницького національного університету, провів гостьову лекцію для здобувачів освіти третього курсу філологічного факультету освітніх технологій Київського національного лінгвістичного університету (ОП «Українська мова і література, англійська мова і література, зарубіжна література»). У фокусі лекції – історія дієслівних форм. Накопичений за понад 25-літнє викладання історичної граматики української мови матеріал презентовано крізь призму порівняльно-історичного та порівняльно-зіставного методів. Лекторові вдалося повною мірою продемонструвати міжпредметні зв’язки для з’ясування дискусійних питань про становлення тієї чи тієї форми, особливо це стосувалося інфінітива. Більше інформації можна прочитати на сторінці кафедри української філології Київського національного лінгвістичного університету (https://ukrfilolog.knlu.edu.ua/2023-2024/).