Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека вітає філологів-першокурсників ХНУ

У рамках культурно-освітнього заходу «Місяць першокурсника», який щорічно організовує  Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека, студенти-першокурсники спеціальностей «Середня освіта. Українська мова і література», «Середня освіта. Українська мова і література. Англійська мова» та «Філологія. Українська мова та література» разом із куратором доц. Марією ГАВРИШ  побували на екскурсії в науковій бібліотеці.

11 жовтня 2023 року Лілія СЕМЕНЮК, завідувач читального залу гуманітарного профілю, провела для першокурсників-філологів екскурсію ХОУНБ. Філологи ознайомились з історією бібліотеки, специфікою діяльності кожного її відділу, правилами користування та послугами, які надає бібліотека, особливостями роботи з електронним каталогом та електронною бібліотекою, фаховою літературою та новими надходженнями, офіційними сторінками відділів обслуговування та бібліотеки в соціальній мережі Facebook. Також студенти дізнались про сучасні можливості співпраці бібліотеки та читачів: клуби за інтересами, організація виставок тощо.

Відвідавши різні відділи наукової бібліотеки, молоді науковці зрозуміли, що тут вони мають можливість здійснювати науково-дослідну роботу з філології, працюючи з великим книжковим фондом (більше 600 тис. примірників документів 50-ма мовами світу).

Для юних філологів була організована виставка мовознавчої літератури за 2023-й рік: наукові журнали, монографії, підручники.

Студенти ознайомились із витонченими роботами майстрині народної художньої студії «Рукотвори» Галини Клименко та побували на щедрій виставці “Дари осені”.

Працівники бібліотеки наголосили юним філологам, що студенти і викладачі кафедри української філології Хмельницького національного університету беруть активну участь у різноманітних заходах, що проводяться у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці, та запросили і їх долучатися до такої діяльності.

Висловлюємо щиру вдячність усьому колективу Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки і зичимо подальшої успішної творчої співпраці!!!