II наукова студентська конференція в Мюнхені

Студентки ІІІ курсу гуманітарно-педагогічного факультету ОП «Середня освіта (Українська мова і література)» Дарина Редько та Наталія Подзерей узяли участь у роботі ІІ Наукової студентської конференції, яку організувала Рада магістрантів та докторантів Українського вільного університету, що в Мюнхені. З-поміж доповідачок хмельничанки вирізняли передовсім тематичною спрямованістю наукових розвідок – історія української мови. Студії стали логічним підсумком вивчення відповідної навчальної дисципліни та тих індивідуальних завдань, які Дарина та Наталія виконували у проблемній групі «Дослідження пам’яток української мови ХІ–ХVІІІ ст.».

Перші наукові кроки наших студенток високо оцінила пані Богдана Криса, відома дослідниця української барокової поезії кінця ХVІ – ХVІІІ ст., чиї праці є класикою вітчизняного літературознавства.