НАДЗВИЧАЙНИЙ ТИЖДЕНЬ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ УАМ «МІЖДИСЦИПЛІНАРНА МОДЕЛЬ НАВЧАННЯ» Академічна мобільність в Університеті ім. А.Міцкевича (Польща)

Чому?

Перш за все, це новий досвід, який надихає рухатися вперед, досягати поставлених цілей, знаходити нові шляхи вирішення різних ситуацій.

Кожна зустріч була для мене важливою. Тому що я зрозуміла, наскільки важливо вільно володіти іноземними мовами.

По-друге, це нові знання. Лекції нам проводили професори Університету ім. А. Міцкевича та координатор Літньої школи Костянтин Мазур.

Для учасників школи реалізовували такі воркшопи.

Лекції доктора Костянтина Мазура були наповнені цікавою та корисною інформацією про Університет імені Адама Міцкевича, програми, школи, гранти для українських студентів, докторантів і викладачів. Особливий інтерес у слухачів викликала розповідь про його шлях від студента Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (Україна) до викладача Універсиетту імені Адама Міцкевича (Польща).

Доктор Мачєй Димчик провів лекцію про досвід оптики та оптометрії для гуманітаріїв, розуміння бачення і магії світла.

Лекцію про проведення міждисциплінарних досліджень в гуманітарних науках та практикум з міждисциплінарних питань – професор Рафал Димчик.

Професор Александер Міколайчак та Доктор Конрад Домінас прочитали лекції про міждисциплінарні дослідження.

По-третє, це нові знайомства та зв’язки. Можливість відпочити, зібратися біля вогнища та за українською вечерею, погуляти містом і просто насолодитися моментом.

Також відвідали Факультет Польської та Класичної Філології, де зустрілися з др Андрієм Гладієм, автором книги «Ісландія. Північні дні опівночі». Др Андрій Гладій – менеджер проєктів в Ісландській арктичній мережі співпраці, проживає в м. Акурейрі, Ісландія. Автор розповів про особливості країни, природи, географії, клімату та соціуму на основі власного досвіду проживання. Додатком до презентації була дегустація ісландських солодощів та сушеної атлантичної тріски.

Варто згадати, що 19 квітня була 81 річниця початку Варшавського Повстання, то ж на Факультеті ми отримали паперові нарциси жонкілі, які є символом Повстання.

Тиждень пролетів швидко, і настав час повертатися додому. За період перебування на навчанні я змогла підвищити свій рівень знань.

На закінчення Літньої Школи УАМ «Міждисциплінарна модель навчання» усі учасники отримали сертифікати та приємні подарунки.

Також знайшла гарних друзів, завдяки яким поїздка була сповнена веселощами. Я з нетерпінням чекаю на наступну поїздку, бо це прекрасний досвід, який я не забуду ніколи!

Луценко Наталія, студентка спеціальності «Середня освіта. Українська
мова і література. Англійська мова», СОУА-23-1