СЕСІЄ, ПОСМІХНИСЯ: “ОКСФОРДСЬКІ ДЕБАТИ ХНУ – 2024”!

Інноваційний залік VS традиційна контрольна

ВИКОРИСТАННЯ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ В РІЗНИХ СФЕРАХ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ
ХІМІКИ-МОВОЗНАВЦІ VS ДИЗАЙНЕРИ-МОВОЗНАВці

У межах здобуття професійної компетентності вільного спілкування державною мовою, як усно, так і письмово; розвитку критично-риторичного і мовноекологічного мислення майбутнього успішного фахівця ХХІ століття та інноваційного синергетичного підходу щодо реалізації державної Стратегіїї популяризації української мови на період до 2030 року

«Сильна мова – успішна держава»

13 червня у європейському Хмельницькому національному університеті у великій фізичній аудиторії успішно – навіть з фурором – відбулися традиційні ОКСФОРДСЬКІ ДЕБАТИ ХНУ – 2024 !

На запрошення студента-дизайнера нашого Університету у культурно-освітньому діалозі взяла участь студентка Оксфордського університету!

“Глорія” ХНУ неймовірно “запалила” публіку театральним концертом за участі зірок української та зарубіжної естради! ))

Для елітарної студентської молоді, українознавців, очікуваною радістю у фіналі Оксфордських дебатів ХНУ – 2024! стала відмінна оцінка, а неочікуваною радістю – почесна відзнака ГРАМОТА Хмельницького національного університету, ректор – Сергій МАТЮХ!

Організатор Дебатів

Студентський літературний театр “Глорія” ХНУ., засновник і керівник – Таїсія Коваль, викладач кафедри української філології, автор інноваційної освітньої технології “Оксфордські дебати ХНУ”:

Співорганізатор Дебатів

кафедра української філології гуманітарно-педагогічного факультету, завідувач – Анатолій Янчишин, кандидат філологічних наук, доцент; співголова Оргкомітету Дебатів

За сприяння
факультету технологій і дизайну, декан – Тетяна Іванішена. кандидат технічних наук, доцент
кафедри хімії та хімічної інженерії, завідувач – Ольга Параска. доктор технічних наук, професор;
кафедри дизайну, завідувач – Ельвіра Базилюк, кандидат технічних наук, доцент
Українка Валерія – студентка Оксфордського університету – учасниця “Оксфордських дебатів ХНУ – 2024!” https://www.facebook.com/groups/938048136333269

Автор – Таїсія Коваль, засновник, кеівник СЛТ ГЛОРІЯ ХНУ