Співпраця кафедри української філології зі стейкхолдерами

26 жовтня 2021 року відбулася зустріч завідувача кафедри української філології д. філол наук, професора Царалунги І. Б., гаранта освітньої програми «Середня освіта. Українська мова та література» канд. філол. наук, доцента Приймак І. В., студентів цієї спеціальності зі стейкхолдером – учителем української мови та літератури, директором НВК №31, депутатом Хмельницької міської ради Кривак Аллою Анатоліївною.

Під час зустрічі обговорювали питання удосконалення освітніх програм. Алла Анатоліївна розповіла про організацію системи шкільної освіти в місті, поділилася секретами педагогічної майстерності. Також висловила готовність сприяти практичній підготовці здобувачів вищої освіти, надавати їм можливість проходження педагогічної практики в загальноосвітніх школах міста.

Зустріч виявилась цікавою та стала корисною і для студентів, і для викладачів, і для стейкхолдерів.