Творча зустріч з Люко Дашвар

16 березня в Центральній публічній бібліотеці відбулася творча зустріч з відомою українською письменницею Люко ДАШВАР. Хмельничани, любителі художнього слова,  із задоволенням відвідали цю літературну подію, зокрема, були представники від Хмельницького національного університету: к. філол. наук, доцент кафедри української філології Оксана ЮЩИШИНА та к. пед. наук, доцент кафедри слов’янської філології Інна ГОРЯЧОК.

Метою зустрічі насамперед була презентація нового роману «СпАДок», водночас усі присутні мали можливість особисто поспілкуватися з авторкою: дізналися більше про її творчий шлях, ідеї та інсайти, зміни у світогляді після 24 лютого 2022 року.

Завершилася цікава, незабутня літературна зустріч-презентація автограф-сесією.

Щиро дякуємо працівникам Центральної публічної бібліотеки за організовану зустріч! Чекаємо нових літературних подій.

Кафедра української філології,
кафедра слов’янської філології