Участь доцента кафедри Оксани Ющишиної в роботі Наукового товариства студентів та молодих вчених ХНУ

25 березня 2024 року відбувся інформаційний день Наукового товариства студентів та молодих вчених ХНУ (НТСМВ), де були присутні представники НТСМВ від факультетів, кафедр, голови студентських конструкторських бюро, аспіранти та студенти. Зокрема, доцент кафедри української філології Оксана Ющишина взяла участь в роботі НТСМВ.

Модератором зустрічі була голова НТСМВ – професор Ольга Параска, яка окреслила основні напрямки діяльності товариства у 2024 році та заплановані наукові заходи, грантові програми.

Під час круглого столу було представлено інформацію про діяльність та проєкти Ради молодих вчених при МОН України, міжнародні конкурси для молодих вчених, особливості проведення конкурсів Sikorsky Challenge 2024, акцентовано увагу на щорічному Конкурсі інноваційних ідей молодих вчених «ІІМВ ХНУ 2024».

На інформаційній зустрічі НТСМВ було підсумовано результати конкурсу на найбільшу кількість підписників сторінки НТСМВ у соціальній мережі «Інстаграм», оголошено переможців. Конкурс тривав з грудня 2023 року до січня 2024 року. За його результатами кількість підписників збільшилась у 7 разів, представники від факультетів отримали грамоти за відповідні номінації. Переможці отримали брендову футболку ХНУ, яка є авторською розробкою колективу науковців ХНУ.

Переможці конкурсу:

ІІІ місце – факультет економіки і управління (121 підписник).

ІІ місце – гуманітарно-педагогічний факультет (134 підписники).

І місце – факультет технологій і дизайну (270 підписників).