УЧАСТЬ ДОЦЕНТА КАФЕДРИ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ІННИ ПРИЙМАК У РОБОТІ ХII ОЛОМОУЦЬКОГО СИМПОЗІУМУ УКРАЇНІСТІВ: СУЧАСНА УКРАЇНІСТИКА ДОМА Й У СВІТІ: ВИКЛИКИ, ПРОБЛЕМИ ПЕРСПЕКТИВИ.

Продовжується співпраця викладачів кафедри української філології з Університетом ім. Ф. Палацького в Оломоуці (Республіка Чехія). 27-28 червня 2024 року на базі кафедри славістики відбулася Міжнародна наукова конференція ХII Оломоуцький симпозіум україністів: СУЧАСНА УКРАЇНІСТИКА ДОМА Й У СВІТІ: ВИКЛИКИ, ПРОБЛЕМИ ПЕРСПЕКТИВИ.

Ця конференція є одним із найавторитетніших форумів у галузі україністики за межами нашої країни, що кожного разу збирає велику кількість учасників. Цьогоріч науковий захід об’єднав провідних учених, які представляють відомі європейські наукові центри. Участь у конференції взяли 115 науковців з  Німеччини, Польщі, Словаччини, Словенії,  України, Франції, Чехії, що створило унікальну можливість для обміну досвідом та науковими ідеями.

Хмельницький національний університет на конференції представляла доцент кафедри української філології Інна Приймак, яка виступила із доповіддю “Українсько-чеські літературні взаємини доби романтизму”.

Ми щиро вдячні організаторам конференції за їхню працю та відмінну організацію заходу, яка створила плідну атмосферу для обміну знаннями та ідеями.

Інна Приймак, доцент кафедри української філології