Участь гарантів освітніх програм “Середня освіта. Українська мова та література” першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти у засіданні голів методичних обʼєднань учителів української мови та літератури ЗССО міста Хмельницького

Незабаром розпочнеться новий навчальний рік. Традиційно в останні дні серпня відбуваються засідання голів методичних рад учителів- предметників. 30.08.2023 року в початковій школі № 1 Хмельницької міської ради зібралися вчителі української мови та літератури.

До обговорення ключових засад вивчення філологічних дисциплін у новій українській школі долучилися викладачі Хмельницького національного університету. Завідувач кафедри української філології, доктор філологічних наук, професор Інна Царалунга наголосила на необхідності посилення наукової складової в освітньо-професійній програмі другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Гарант ОП “Середня освіта. Українська мова та література” другого (магістерського) рівня вищої освіти доцент кафедри української філології, кандидат філологічних наук Інна Приймак, ознайомила учасників із метою, особливостями (унікальністю), фаховими компетентностями та програмними результатами навчання, освітніми компонентами програми.

Член проектної групи ОП “Середня освіта. Українська мова та література” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти кандидат філологічних наук, доцент кафедри української філології Оксана Ющишина розповіла про можливості навчання на цій програмі. У виступах науково-педагогічні працівники кафедри української філології ХНУ ознайомили присутніх із основними напрямами роботи, розповіли про можливості реалізації спільних проєктів, зокрема участі у Подільських філологічних читаннях, які започаткували цього року.

Дякуємо Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради за співпрацю та взаємодію. Зичимо всім учасникам заходу успішного навчального року! Сподіваємося на подальші цікаві та плідні зустрічі!

Доцент кафедри української філології,
гарант ОП “Середня освіта.
Українська мова та література”
другого (магістерського) рівня вищої освіти,
Інна ПРИЙМАК