Участь викладачів кафедри української філології у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Сучасна дитяча література: реалії і перспективи”

17 квітня 2024 року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція “Сучасна дитяча література: реалії і перспективи”.

У роботі конференції взяли участь викладачі кафедри української філології: Олійник Любов Валентинівна, кандидат філологічних наук, доцент Приймак Інна, кандидат філологічних наук, доцент, Ющишина Оксана Миколаївна кандидат філологічних наук, доцент.

Під час наукового зібрання обговорили низку важливих й актуальних проблем щодо специфіки розвитку та функціонування дитячої літератури у сучасному суспільстві.

На пленарному засідання з доповіддю “Розвиток «різдвяного» оповідання в українській літературі” виступила Приймак Інна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української філології.

Між науковцями відбулася дискусія щодо місця й ролі дитячої літератури у загальній системі художнього слова, особливостей розвитку літератури для дітей та підлітків на сучасному етапі.

Щиро дякуємо за запрошення до участі в актуальному, цікавому, сучасному в тематичному, технічному й  організаційному аспектах науковому заході; за можливість обговорити актуальні проблеми сучасної української літератури.