Участь викладачів кафедри української філології в семінарі «Академічна доброчесність у ЗВО: виклики сьогодення та передові практики», 23.05.2022 року

На сучасному етапі розвитку освітньої парадигми загальновизнано, що дотримання принципів академічної доброчесності є запорукою якісної освіти та сталого розвитку української вищої школи.

23 травня 2022 року викладачі кафедри української філології Гавриш М.М., Коваль Т.П., Торчинський М.М., Царалунга І.Б. взяли участь у семінарі «Академічна доброчесність у ЗВО: виклики сьогодення та передові практики» , що відбувся в онлайн-форматі. Головним організатором заходу виступив Сумський національний аграрний університет.

Мета семінару – аналіз досвіду формування культури академічної доброчесності та його застосування у подоланні викликів, які постають сьогодні перед закладами вищої освіти в Україні.

Після виступу кожного спікера була передбачена сесія «запитання-відповіді», під час якої учасники мали змогу поставити запитання чи висловити свою думку.

Перегляд відеозапису семінару доступний на каналі YouTubе за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=042WrSb47i4&ab_channel=SumyNationalAgrarianUniversity

Щиро дякуємо організаторам і всім учасникам семінару за актуалізацію важливих проблем сьогодення, обмін цінним досвідом та співпрацю!