Українська мова: на шляху з минулого в майбутнє

13 березня в рамах круглого столу «Лінгвоукраїністика Черкащини» для студентів Науково-навчального інституту української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Василь Денисюк, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української філології Хмельницького національного університету провів гостьову лекцію «Українська мова: на шляху з минулого в майбутнє», на якій було розглянуто проблемні питання історії української мови крізь призму сьогодення. Не оминув увагою лектор і освітній процес фахового становлення вчителя-словесника. Тема лекції викликала значну зацікавленість, адже на неї завітали ще студенти і викладачі вишів Житомира, Києва, Кропивницького, Умані. На жаль, запланований час швидко скінчився, але це не стало на перешкоді дискусії, участь у якій узяли доц. Світлана Ігнатьєва, проф. Світлана Ковтюх, доц. Галина Кочерга.