Успішна співпраця з Хмельницькою обласною універсальною науковою бібліотекою

10 січня 2023 року відбулася урочиста зустріч науково-педагогічних працівників кафедри української філології Хмельницького національного університету проф. Інни ЦАРАЛУНГИ та викл. Таїсії КОВАЛЬ з директором Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки Катериною ЧАБАН.

За співорганізацію літературно-мистецького проєкту «Слово – це те, що житиме вічно» з нагоди Дня української писемності та мови, за плідну багаторічну співпрацю з Хмельницьким національним університетом з популяризації української мови завідувач кафедри української філології Інна ЦАРАЛУНГА від імені ректора Хмельницького національного університету Сергія МАТЮХА вручила Грамоту Університету Катерині ЧАБАН – директорові Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки.

Успішне співробітництво Хмельницького національного університету та провідної бібліотеки Хмельницького регіону триває понад 10 років. Зокрема, з 2012 року в книгозбірні спільно з кафедрою української філології ХНУ вдало реалізується Літературно-мистецький проєкт «Слово – це те, що житиме вічно!» в рамках відзначення Дня української писемності та мови, який щороку згуртовує талановиту молодь і знаних митців. Автор ідеї та керівник проєкту – викладач кафедри української філології ХНУ Таїсія Коваль.

Сердечно дякуємо шановним колегам-гуманітаріям за натхненну працю і високий професіоналізм!

ЗИЧИМО ТВОРЧОГО НАСТРОЮ ТА НОВИХ ЦІКАВИХ ПРОЄКТІВ ЗА УЧАСТІ ЩИРИХ ПОЦІНОВУВАЧІВ ХУДОЖНЬОГО СЛОВА!

Колектив кафедри української філології ХНУ