17 вересня студенти груп СОУ-24-1, ФУМ-24-1, СОУ-21-1 та ФУМм-23-1 відвідали літературну зустріч у рамках культурно-мистецького проєкту «Творча діада» з відомою письменницькою парою – Володимиром Лисом та Надією Гуменюк у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці. Літератори презентували свої книжкові новинки. У Володимира Лиса це романи «Чорнокнижник і дзвонар» та «Максим Гонтар». А в Надії Гуменюк – поетична збірка «Ворожіння на мальві» та роман «Твоя навіки».
Також письменники розповіли учасникам заходу про зміст нових книг та цікаві випадки зі свого життя. А Надія Гуменюк у кінці зустрічі зачитала свої неймовірні вірші, які викликали в студентів захоплення та натхнення.
«Було дуже цікаво побувати на такому заході. Я дізналась багато нових подробиць з життя автора й навіть відкрила для себе нову письменницю – Надію Гуменюк, яка зацікавила мене своєю творчістю» – Анастасія Галкіна. «Усе пройшло круто! Не пожалкували, що пішли. Вельми цікава інформація про авторів, і атмосфера просто зашкалює. Чекатиму наступної зустрічі з відомими постатями!» – поділилася своїми враженнями Вікторія Покидько.
Відгукнулась ця зустріч також і в серці студентки 4 курсу групи СОУ-21-1 Дарини Редько: «Приємні враження справила зустріч із Надією Гуменюк та Володимиром Лисом. Письменники розповіли про свої творчі доробки, як і звідки вони черпають натхнення для своїх творів, а також відповіли на численні запитання слухачів. Найбільше вразило те, що, незважаючи на подружнє життя, у митців абсолютно різні погляди на твори, різні жанри та мотиви, а ще більш цікавим є те, що Надія свої твори друкує за комп’ютером, а от Володимир надає перевагу традиційним паперу та ручці. Авторка вразила мене своїми історіями походження персонажів для романів, зазначивши, що деякі персонажі є прототипами реальних людей, історії яких вона зібрала, працюючи журналісткою».
Дякуємо Володимиру Лису та Надії Гуменюк за натхненні розповіді про життя та творчість, ХОУНБ за організацію цікавої зустрічі з авторами, за нові можливості та сприяння інтелектуально-естетичному розвитку студентів!
Інформація кафедри української філології