Залучення професіоналів-практиків до освітнього процесу.

Ефективність роботи освітнього закладу значно зростає, коли партнери-роботодавці переходять із позиції сторонніх спостерігачів і виключно споживачів освітніх послуг на позицію зацікавлених учасників освітніх й інноваційних процесів, що всіляко сприяє оволодінню студентами комплексом професійних компетенцій, які відповідають вимогам сучасного ринку праці. Відтак на кафедрі української філології Хмельницького національного університету вже стало гарною традицією залучати педагогічних працівників, фахівців галузі до організації та проведення навчальних занять, оновлення й рецензування освітніх програм, моніторингу якості освітнього процесу тощо.

Зокрема, до проведення лекції з історії української літератури груп СОУА-20, ФУМ-20 (викл. доц. Приймак І.В.) приєдналася випускниця Хмельницького національного університету, вчитель української мови та літератури Чемернянської гімназії Рівненської обл. Набухотна Юлія Григорівна. Оскільки темою заняття була творчість Т. Г. Шевченка періоду заслання та останніх років життя Кобзаря, стейкхолдер розкрила художні особливості, тематику й ідейне спрямування поем «Неофіти» і «Марія», прокоментувала ефективні методи і прийоми опрацювання цього навчального матеріалу. Також Юлія Григорівна наголосила на важливості системного вивчення філологічних дисциплін, оскільки вони є вагомою складовою успішної професійної реалізації педагога.

Щиро дякуємо нашим випускникам за співпрацю, зичимо успіхів у професійній діяльності!