Зустріч зі стейкходером – вчителькою української мови та літератури Оксаною Бурдельною

6 листопада 2023 р. кафедра слов’янської філології ініціювала зустріч із вчителькою української мови та літератури ліцею № 14 Хмельницької міської ради Оксаною Петрівною Бурдельною, у якій активну участь взяли студенти-філологи спеціальності 014 Середня освіти. На заваді не стала й повітряна тривога, оголошена в момент початку зустрічі.

ані Оксана поділилася досвідом роботи у школі за 28 років активної, творчої педагогічної діяльності. Розповіла про виклики для вчителів через пандемію та війну, про особливості індивідуального підходу до викладання навчальних предметів, про роботу над темою «Розвиток творчих здібностей на уроках української мови та літератури». Звернула увагу на специфіку роботи з учнями різних класів та із дітьми з особливими потребами.

Оксана Петрівна значну частину своєї розповіді присвятила ознайомленню присутніх із нестандартними підходами до проведення занять з української мови та української літератури, серед яких уроки-подорожі, уроки-конференції, уроки-вистави або уроки-інсценування, традиційні уроки з використанням проєктних технологій, групових завдань, творчих вправ тощо.

На завершення зустрічі пані Оксана радо відповідала на низку запитань, пов’язаних як з вибором професії, так із самим процесом навчання.

Викладацький та студентський колектив кафедри української філології щиро бажають педагогу терпіння та наснаги у роботі, натхнення у реалізації усіх планів, кар’єрного зростання, а кафедрі слов’янської філології щиро дякують за організацію та проведення заходу!!!

Миру нам усім та швидкої перемоги!!!