Зустрічі зі стейкхолдерами: вивчення передового педагогічного досвіду

02.11.2022 відбулася зустріч студентів групи СОУ-21, здобувачів освіти за ОПП «Середня освіта. Українська мова і література» (бакалавр), зі стейкхолдеркою Світланою Олександрівною Рябою, вчителькою зарубіжної літератури, української мови та літератури, мистецтва Летичівського ліцею №3 Летичівської селищної ради Хмельницької області.

У ході зустрічі учасники освітнього процесу ознайомилися з особливостями календарного планування дисципліни «Зарубіжна література» на основі уточненої Програми МОН України. В руслі сучасних вимог до викладання предмета Світлана Олександрівна запропонувала зміни до методики викладання та застосування ІКТ в освітньому процесі. Студенти поставили багато запитань, що засвідчило їхнє глибоке зацікавлення майбутньою професійною діяльністю.

Викладач курсу «Історія зарубіжної літератури» д. пед. наук, професор кафедри української філології ХНУ Папушина В.А. ознайомила присутніх із новими науковими дослідженнями та методиками й технологіями викладання предмета, підвела підсумки зустрічі.