1. Участь у конференціях:

1. ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція “Сучасні проблеми філології та методології викладання в сучасних умовах євроінтеграції” ХГПА, 11.05.22, доп. Багатомовність в аспекті етнопсихолінгвістичних досліджень.

2. Всеукраїнський семінар “Полоністика на Поділлі”, 12 жовтня 2022р. Хмельницький, доп. “Вплив польської соціолінгвістичної традиції на українське мовознавство”.

3. Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Динамічні процеси в лексиці та граматиці слов’янських мов”, 10 листопада 2022 р. Умань, доп. “Інтралінгвальні та екстралінгвальні чинники формування та еволюції військового сленгу”.

Написано і захищено курсові роботи:

1. “Годоніми м. Хмельницького – маркери сучасних суспільних змін” (автор поліщук вікторія, студ. гр. СОУА-18-1, наук. кер. Царалунга І. Б.), за матеріалами якої вийшла друком стаття у збірнику “Славістичні студії: лінгвістика, літературознавство, дидактика : збірник наукових праць. Голова редколегії Н. В. Подлевська; відповідальна за випуск Н. М. Торчинська. Хмельницький, 2022. Випуск одинадцятий. С. 164-174.

2. Мова реклами спортивних магазинів м. Хмельницького  (автор Нейман Віта, студ. гр. ФУМ-18-1, наук. кер. Гавриш М.М.), за матеріалами якої видрукувана стаття “Мова таргетованої реклами спортивних магазинів м. Хмельницького” у збірнику “Славістичні студії: лінгвістика, літературознавство, дидактика : збірник наукових праць. Голова редколегії Н. В. Подлевська; відповідальна за випуск Н. М. Торчинська. Хмельницький, 2022. Випуск одинадцятий. С. 142-147.

3. Мовний простір м. Хмельницького: моніторинг закладів харчування  (автор Сабуняк Дарія, студ. гр. ФУМ-18-1, наук. кер. Гавриш М.М.).

4. Концепт «українізація» у творчості М. Куліша (автор Сивюк Ольга, студ. гр. СОУА-18-1, наук. кер. Гавриш М.М.).

Написано і захищено магістерські роботи:

1. Українська мова у сучасному футболі: соціолінгвістичний аспект (автор Євин Максим, студ. гр. ФУМм-17-1, наук. кер. Гавриш М. М.).

2.  Соціолінгвістичні аспекти дослідження сучасного українського комунікативного простору (автор Левчук Катерина, студ. гр. ФУМм-17-1, наук. кер. Гавриш М. М.).

Участь студентів в Університетській студентській науковій конференції.  Доповіді:

1. Євин М. (ФУМм-21). Мовний фронт у спортивній сфері.

2. Нейман Віта (ФУМ-18). Особливості мовного простору спортивних магазинів м. Хмельницького.

3. Сабуняк Дарія (ФУМ 18). Мовний простір м. Хмельницького: моніторинг закладів харчування.

Участь студентів у Всеукраїнському науково-методичному семінарі «Полоністика на Поділлі»

1. Євин М. (ФУМм-21) – Мовна стійкість польського народу: спортивні терміни.

2. Крет К. (ФУМм-21) – Дослідження дитячого мовлення у польській соціолінгвістиці

3. Левчук К.  (ФУМм-21) – Соціолінгвістичний аналіз впливу польської мови на комунікацію українців.

Підготували анкети та почали опитування тимчасово переміщених осіб щодо української мови у їх житті

Підготовка матеріалів про лабораторію на сайт університету.